چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در 7 اردیبهشت

 

با حکم مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، "ایرج کلهری" به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست پژوهش و فن‌آوری این شرکت منصوب شد.

ایجاد زیرساخت‌های فن‌آوری مورد نیاز، گسترش همکاری علمی، فنی و کاربردی مشترک با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و تعریف پروژه‌های هدفمند در تحقق اهداف و استراتژی شرکت برخی از موارد مورد تاکید کرامت ویس کرمی در این حکم بود.

*************************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: مصرف CNG در فروردین ماه امسال در استان نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته 14 درصد کاهش داشته است.

عبدا... گیتی منش  با بیان اینکه مهمترین دلیل این کاهش، شیوع کرونا و ماندن مردم در خانه بوده است، گفت: با فرهنگ‌ سازی و انسجام‌بخشی به فعالیت‌ها، در سال 98 نیز مصرف نفت سفید 6درصد و مصرف نفت‌گاز 5 درصد در سطح استان کاهش یافت.

*************************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی با بیان اینکه مصرف سی ان جی در فروردین ماه ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد کاهش یافت، گفت: دلیل این امر کاهش رفت و آمد در پی شیوع ویروس کرونا بوده است.

مجتبی شکوری همچنین از اختصاص 12 میلیون لیتر سوخت برای ماشین‌آلات کشاورزی در فصل بهار امسال خبرداد و گفت: در سال گذشته، ۴۶ هزار درخواست سوخت در سامانه تجارت آسان ثبت شد که پس از بررسی توسط سازمان جهاد کشاورزی استان و این شرکت، ۴۵ میلیون لیتر سوخت به بخش کشاورزی استان اختصاص یافت.

*************************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت:  افزایش ذخیره‌سازی انبار نفت شهید تندگویان و اتصال و استفاده از ظرفیت خطوط ریلی استان برای حمل انواع فرآورده دو پروژه‌ مهم این شرکت در سال "جهش تولید" است.

*************************

سخنگوی شرکت ملی پخش با بیان اینکه برای ضدعفونی کردن کارت‌های سوخت استفاده از پنبه آغشته به ماده ضدعفونی کننده پایه الکی با درصد الکل 65 تا 70 کافی است، گفت: اعمال روش نادرست برای ضدعفونی کردن کارت سوخت مانند استفاده از اسکاچ، مایع ظرفشویی و وایتکس باعث از بین رفتن و یا آسیب به کارت سوخت می شود.

*************************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: در فروردین ماه امسال، ۸۷۳۰ بازدید از مجاری عرضه سوخت همسو با تعهد به مسئولیت اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی انجام شده است.

*************************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود در دیدار با رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از خدمات ارزشمند و پیشگیرانه کادر درمان و کارکنان حوزه سلامت این دانشگاه در زمینه مقابله با بیماری کرونا ویروس قدردانی کرد و گفت: برای تعامل و همکاری بیشتر در این زمینه آماده ایم.

 

 

 


١٣:١٢ - يکشنبه ٧ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٥٠    /    تعداد نمایش : ٣٨١