چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در 31 فروردین

 

ساعت ۲۴ امشب هفتمین مرحله سهمیه بنزین خودرو‌های ناوگان عمومی و شخصی به کارت رانندگان خودرو واریز می‌شود. سهمیه‌ها همانند قبل و بر اساس جدول اعلام شده برای هر خودرو واریز می‌شود.

****************

رئیس اداره بهره برداری معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از پیگیری حمایت از بهره‌برداران جایگاه CNG  شهرداری مشهد تحت آیین‌نامه حمایتی از مشاغل آسیب دیده خبر داد و گفت: یکی از تخفیفات در این مصوبه شامل تخفیف در اجاره‌ها بوده که از این لحاظ به بهره‌برداران جایگاه‌هایCNG شهرداری که مشمول این مصوبه شوند با تایید کمیسیون ماده ۱۴، در پرداخت بهای اجاره به مدت ۳ ماه ۵۰ درصد تخفیف داده خواهد شد.

****************

مدیر منطقه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی از توزیع  بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی‌کننده در بین رانندگان نفت‌کش انبار نفت سردار شهید رحیم آنجفی به همت پایگاه بسیج این منطقه استان مرکزی خبر داد.

****************

رئیس مرکز بهداشت شهرستان مریوان با ارسال لوحی از اقدامات انجام شده در جایگاه‌های عرضه سوخت این شهرستان به منظور پیشگیری از شیوع ویرس کرونا قدردانی کرد.

****************

رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه مرکزی ارومیه، از همراهی ستودنی مردم با اپراتورهای جایگاه‌های ارومیه در رعایت الزامات بهداشتی خبر داد.

 

 


١٣:٥٢ - يکشنبه ٣١ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٣٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٧