چاپ        ارسال به دوست

بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه (س) و مقام زن در شرکت ملی پالایش و پخش

 

به مناسبت بزرگداشت ولاذت حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و ارج نهادن به مقام مادر، مراسمی با حضور علیرضا صادق آبادی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و فاطمه تندگویان مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده، مدیران ارشد و بانوان شاغل این شرکت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، علیرضا صادق آّبادی معاون وزیر نفت در این مراسم ضمن تبریک روز ولادت حضرت زهرا (س) به همه کارکنان این صنعت بالاخص بانوان شاغل در سطح این سازمان، اظهار امیدواری کرد نقش زنان در اداره شرکت و دستاوردهای آن روز به روز افزایش یابد.

مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده نیز ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن به تمام بانوان شاغل صنعت، حضرت فاطمه را الگویی بی نظیر و مدلی برای حرکت همه انسان ها در جوامع مختلف عنوان کرد.

فاطمه تندگویان با بیان اینکه زنان جامعه ما هم اکنون از سطح توان علمی فوق العاده ای برخوردار شده اند و دانایی شان را در تمام سطح های فرهنگی ارتقاء داده اند، افزود: زنان به حقوق خود واقف شده و به این دلیل روح مطالبه گری در آنها رشد کرده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اگر به بهره وری سازمانی و توسعه در سطح ملی اعتقاد داریم باید زنان را باور کنیم، تاکید کرد: باید در عرصه توسعه فرصتی برابر و بستری شایسته برای آنان فراهم آوریم.

مشاور وزیر نفت در امور زنان و خانواده به تشریح دستاوردهای اموز زنان وزارت نفت طی 6 سال گذشته پرداخت و از موفقیت های این امور در احیای برخی از قوانین و مقررات از جمله مستمری پس از فوت، مرخصی پس از زایمان، کاهش ساعات کاری مادران خاص و ..... سخن گفت.

تندگویان با بیان اینکه در زمینه بهداشت و درمان و همچنین ورزش زنان نیز پیشرفت های خوبی حاصل شده است، اظهار کرد: امیدواریم در سکوهای باقیمانده که عمدتا شامل مسئله ارتقاء، انتصاب، توزیع عادلانه امتیازات و فرصت هاست نگاه عادلانه به زنان افزایش یابد.

 

در پایان این مراسم از زنان توانمند شرکت ملی پالایش و پخش با اهدای لوحی تقدیر شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٠:٢٥ - يکشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١١٩٨٣    /    تعداد نمایش : ٥٥٠