چاپ        ارسال به دوست

به عنوان جدیدترین رویداد انرژی ایران

اولین نمایشگاه پایین دستی صنعت نفت آغاز به کار کرد

 

اولین نمایشگاه پایین دستی صنعت نفت با حضور بیش از 75 شرکت، سازمان و انجمن فعال در حوزه های مختلف در محل نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، در این نمایشگاه که از روز گذشته (یکشنبه 13 بهمن ماه) تا 16 بهمن ماه برپاست، سازمان های شرکت کننده در بخش های صادرات فرآورده، ساخت و تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت و خدمات فنی و مهندسی در دو سالن 6 و 7 مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران به ارایه توانمندی‌های خود می پردازند.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران نیز با تجهیز غرفه ای در سالن 6 با حضور کارشناسان حوزه صادرات در این نمایشگاه به عنوان تنها مجموعه دولتی به تعامل با حاضران در نخستین نمایشگاه پایین دستی صنعت نفت پرداخته است.

علاوه بر شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی مجموعه هایی چون انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت، انجمن صنفی شرکت های پالایشی، انجمن پلیمر، انجمن کارفرمایی صنعت نفت و ... در این نمایشگاه حضور دارند.

طیف وسیع فعالان حوزه صنایع پایین دستی نفت طی روزهای نمایشگاه تلاش دارند با بهره‌گیری از ابزار مختلف تبلیغاتی و حضور کارشناسان و مدیران خود توانمندی های خود را در این بخش از صنعت راهبردی نفت به نمایش بگذارند.

علاوه بر این تاکید بر بومی سازی فناوری های این حوزه به عنوان یک مزیت راهبردی مورد توجه گردانندگان اولین نمایشگاه پایین دستی صنعت نفت قرار دارد.

همچنین این نمایشگاه با رویکرد توان ساخت داخل، بومی سازی فناوری ها و همکاری های مشترک، سعی دارد جایگاه بخش خصوصی در صنایع پایین دستی و نقش آن در ارتقای جایگاه کشور در حوزه انرژی را تبیین نماید.

 


١١:٥٧ - دوشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١١٩٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٢٢