چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان:

پروژه بهبود فرایند پالایشگاه لاوان با تولید بنزین یورو 5 پایان یافت

 

محمد علي اخباری مدير عامل شركت پالايش نفت لاوان در جریان بازدید اعضای کمسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از این پالایشگاه گفت: طرح بهبود فرآيند پالایشگاه لاوان با تولید بنزین یورو 5 خاتمه یافت؛ این طرح کيفيت فرآورده های توليدی پالایشگاه را به استاندارد روز اروپا رسانده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت لاوان، وی افزود: حفظ و استمرار توليد، دستيابي به بازارهاي جهاني، بهينه سازي مصرف انرژي و رعايت قوانين و استانداردهاي فني و زيست محيطي از اهداف اين عملیاتی شركت محسوب می شود.

به گفته اخباری استفاده از توان و ظرفیت متخصصان پالايشگاه لاوان و صنعتگران داخل كشور به منظور رفع نيازهاي فني و مهندسي، قطعات و تجهيزات، موجب خودكفائي در این شرکت شده است.

همچنین حسین امیری خامکانی نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز گفت: اصلاح الگو ومدیریت مصرف یک راهبرد است و به همین منظور وضع قوانین جدید در موقعیت تحریم وجنگ اقتصادی در شورای هماهنگی سران قوا در حال پیگیری است.

بر اساس این گزارش چهارشنبه گذشته (17 مهر) اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، از واحدهای عملیاتی و طرح‌هاي توسعه و بهبود كيفيت شركت پالايش نفت لاوان بازديد كردند.

 

 


١١:١٥ - شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١١٨٤٣    /    تعداد نمایش : ٥٦٣