چاپ        ارسال به دوست

اعلام آمادگی منطقه چالوس برای سوخت رسانی مطلوب در تابستان

 

همزمان با فصل تابستان و افزایش حجم مسافرت‌های برون شهری، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس جهت سوخت رسانی مطلوب و مطمئن به مسافرین تابستانی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس، مدیر منطقه گفت: ذخیره سازی فراورده‌های نفتی بخصوص بنزین در انبار نفت منطقه چالوس مطلوب است و با هماهنگی انجام شده با مدیران مجاری عرضه سوخت، شرکت‌های حمل و نقل فراورده‌های نفتی و رانندگان نفتکش، شرایط بسیار مناسبی برای سوخت رسانی به مسافران تابستانی فراهم شده است و مردم نگران تامین و توزیع سوخت مورد نیاز در تابستان نباشند.

تورج امانی ضمن قدردانی از تلاش‌های مالکان، مدیران جایگاه‌ها و تمامی زحمتکشان عرصه سوخت رسانی از آنان خواست، با توجه به مسافرخیز بودن غرب استان مازندران و افزایش حجم تردد در مسیرهای مواصلاتی استان و به تبع آن افزایش عرضه بنزین و نفت گاز در جایگاه‌ها، نسبت به خرید به‌ موقع فراورده‌های نفتی مورد نیاز جهت ارایه خدمات مطلوب و مناسب به هموطنان عزیز اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد: همکاران و کارشناسان شرکت در واحدهای مختلف بر نحوه فعالیت‌های شرکت‌های حمل و نقل و جایگاه‎ها با رویکرد ایمنی و فنی و همچنین کیفیت و کمیت فراورده های نفتی عرضه شده در قالب تیم‌های بازرسی نظارت ویژه و مستمر دارند و خواهند داشت.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس ضمن آرزوی اوقاتی خوش برای مردم شریف استان و مسافران عزیز از آنان درخواست کرد ضمن رعایت نکات ایمنی در هنگام سوخت گیری در جایگاه‌ها و پرهیز از شتاب زدگی، هرگونه نقطه نظر، انتقاد یا پیشنهاد خود نسبت به نحوه فعالیت مجاری عرضه سوخت را از طریق شماره ۰۹۶۲۷(مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران) مطرح و پیگیری کنند.

گفتنی است، در حال حاضر ۵۶ جایگاه عرضه فرآورده سوخت و ۱۴ جایگاه سی‌ان‌جی، با پراکندگی مناسب، آماده خدمات رسانی به مراجعان و مسافران می باشند.

 

 


١٢:١٣ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١١٧٢٧    /    تعداد نمایش : ٧٦٤