چاپ        ارسال به دوست

افتتاح پروژه سامانه حفاظت الکترونیک در انبار نفت ری

 

پروژه سامانه حفاظت الکترونیک در انبار نفت شهید حججی ری با حضور معاون حفاظت الکترونیک سازمان حراست وزارت نفت، معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی پالایش و پخش و همچنین برخی از مسئولان شرکت ملی پخش به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، معاون سازمان حراست و رئیس حراست شرکت ملی پالایش و پخش در آئین بهره‌برداری از این سامانه گفت: موضوع حفاظت الکترونیک یک واقعیت مهم و قابل توجه است که با استفاده از تکنولوژی روز و حمایت از محصولات داخلی توانسته حفاظت و صیانت از نیروی انسانی، اموال بیت المال و دولت را به نحو مدرن مدیریت کند.

مجتبی فراهانی افزود: حراست شرکت ملی پالایش و پخش به دنبال اجراء‌ افزایش ضریب امنیتی تاسیسات و اماکن تابعه خود با استفاده از فناوری های جدید است که تلاش‌های صورت گرفته در شرکت ملی پخش در جهت سوخت رسانی به موقع و در راستای امنیت پایدار و  آرامش هموطنان است.

حفاظت از تاسیسات نفتی در قالب شهرک انرژی به لحاظ اهمیت موضوع در دستور کار حراست قرار دارد تا ضریب امنیتی اماکن یاد شده به مراتب افزایش یابد.

 

 


١٣:٢٩ - سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١١٧١٩    /    تعداد نمایش : ٥١٧