چاپ        ارسال به دوست

تلاش بی وقفه کارکنان پخش منطقه آبادان در دمای 50 درجه

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان به افزایش دمای هوا در تابستان و ایجاد شرایط سخت کاری در واحدهای عملیاتی و نظارتی منطقه اشاره کرد و افزود: کارکنان این منطقه در دمای ۵۰ درجه و بالاتر بی وقفه و مستمر عملیات سوخترسانی به جایگاه‌ها را به شکل مطلوب انجام می دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان، مجاهد سعدی آل کثیر ضمن تقدیر از زحمات و تلاش بی وقفه کارکنان، تصریح کرد: با توجه به آغاز مسافرت‌ها و تردد مسافران و کاروان های زیارتی به سطح استان، به منظور خدمات‌رسانی مطلوب به هموطنان عزیز، نظارت بیشتری بر نحوه عملکرد جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه انجام می شود.

آل کثیر به تجهیز نمازخانه‌های بین راهی و جنب جایگاه‌ها اشاره کرد و افزود: به منظور رفاه حال مسافران و هموطنان، تمام جایگاه‌های تحت پوشش منطقه به امکانات بهداشتی و رفاهی مجهز شده‌اند.

وی همچنین از آمادگی جایگاه‌های سی‌ان‌جی سطح منطقه خبر داد و گفت: با توجه به فعال بودن این جایگاه‌ها در سطح منطقه، عرضه این سوخت پاک بدون وقفه و با رعایت شرایط و الزامات ایمنی انجام می شود.

 

 

 


١١:٠٦ - دوشنبه ٢٤ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١١٧١٨    /    تعداد نمایش : ٧١٠