چاپ        ارسال به دوست

آمادگی کامل ۱۱۳ جایگاه عرضه سوخت استان اردبیل برای ارائه خدمات به مسافران تابستانی

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از آمادگی کامل ۱۱۳ جایگاه عرضه سوخت استان اردبیل برای ارائه خدمات به مسافران تابستانی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی ضمن اشاره به وضعیت مطلوب ذخیره‌سازی سوخت گفت: با توجه به افزایش ترددها در این فصل، برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم در به‌کارگیری تمامی امکانات و منابع موجود برای آماده‌سازی و تجهیز مجاری عرضه به منظور ارائه خدمات شایسته به مسافران و جلب رضایت مراجعه‌کنندگان انجام شده است.

مدنی با اشاره به اینکه به دلیل آب و هوای مناسب و خنک استان در فصل تابستان، این استان میزبان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی است، افزود: بنابر همین امر تمهیدات لازم در جهت آمادگی تاسیسات انبار و تجهیزات ایمنی و فنی در جایگاه‌های عرضه اندیشیده شده، ضمن اینکه موجودی مخازن در وضعیت مطلوبی قرار دارد و آموزش‌ها و توصیه‌های لازم به کارکنان ارائه شده است.

مدیر منطقه اردبیل به ۲۵۵ دستگاه نفتکش فعال در جهت حمل سوخت در سطح استان اشاره کرد و گفت: امید است با سوخت‌رسانی مناسب، سفر خاطره‌ انگیزی را برای هموطنان و مسافران عزیز رقم بزنیم.

 

 


١١:٣٠ - شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١١٧١٦    /    تعداد نمایش : ٦١٨