چاپ        ارسال به دوست

در مراسم تودیع و معارفه مدیرعاملان قدیم و جدید شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت

معاون وزیر نفت به تدوین برنامه جامع برای حفظ و نگهداشت خطوط لوله تاکید کرد

با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت‌ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران،  مراسم توديع و معارفه ارسلان رحيمي سرپرست شركت خطوط لوله و مخابرات نفت و قاسم عرب یار محمدی مدیرعامل سابق این شرکت برگزار شد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران،  مهندس جليل سالاري معاون وزیرنفت ، در ابتداي جلسه با بيان اينكه شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران به دليل عملياتي بودن ، يك حوزه گردشي است كه در آن مديران مناطق با توجه به تجاربي كه كسب مي كنند گزينه مناسبي براي مسئوليت مديريت شركت هستند، گفت: مهندس رحيمي كه مدير منطقه شمال بودند و با حوزه مخابرات و ارتباطات صنعتي هم آشنا هستند در اين سمت قرار داديم تا از تجارب ايشان بيشتر بهره ببريم.


وي با تاكيد بر تدوين يك برنامه جامع براي حفظ و نگهداشت خطوط افزود: با توجه به قدمتي كه مراكز انتقال نفت دارند بايد برنامه بازسازي و نوسازي آنها با اولویت ساخت داخل در دستور كار قرار گيرد.


معاون وزير نفت در امور پالايش و پخش فراورده های نفتی اين جابجايي ها را فضايي براي تبادل اطلاعات و ايجاد ظرفيت هاي جديد براي تحول عنوان کرد و اظهار داشت: با يك برنامه زمان بندي جامع نسبت به رفع چالشها و عقب ماندگي ها اقدام خواهد شد. 


سالاري همچنين از زحمات و تلاشهاي صادقانه مهندس عرب يارمحمدي در اين سمت قدرداني كرد و گفت:‌ از تجارب ايشان حتما در مسئوليت هاي بعدي بهره خواهيم گرفت. 


همچنين مهندس زيار معاون مديرعامل شرکت ملی پالايش و پخش فراورده های نفتی، مهندس عرب يارمحمدي را به عنوان يك نيروي بااخلاق و مدير و مدبر معرفي كرد و گفت:‌ ايشان در اين مدت زحمات زيادي كشيدند و با توجه به اينكه مديريت چند منطقه را داشتند انشالله در مسئوليت بعدي از تجارب ايشان حتما استفاده خواهد شد.

در ادامه مهندس عرب يارمحمدي گفت: از ابتدای حضور در صنعت نفت، قدم به قدم از منطقه جنوبشرق شروع كردم و تاكنون مديريت سه منطقه لرستان، شمالشرق و تهران را در مدت زمان ۲ تا ۳ سال بر عهده داشتم كه معتقدم در همين زمان هاي كوتاه كارهاي بزرگتري انجام مي شود و در هرمنطقه از تجربه منطقه قبلي استفاده كردم.
وي از همراهي همه همكاران در اين مسير تشكر كرد و افزود: هر اتفاقي در شركت روي دهد تمام ۱۲ منطقه بسيج مي شوند و اين نقطه قوت اين شركت است.


مديرعامل سابق شركت خطوط لوله و مخابرات نفت در پايان گفت: مهندس رحيمي بر تمام مجموعه شناخت كامل دارند و براي ایشان آرزوي توفيق دارم.


 مهندس ارسلان رحيمي هم ضمن تشكر از اعتمادي كه به ايشان داشتند، اظهار اميدواري كرد كه اين وظيفه خطير و امانت بزرگ را با كمك همه همكاران و به خصوص مهندس عرب يارمحمدي به سرانجام برسانند. 


١٨:١٨ - يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٠٤٤    /    تعداد نمایش : ٥٠٩