چاپ        ارسال به دوست

پیام خداحافظی مهندس علیرضا صادق آبادی با کارکنان شرکت ملی پالایش و پخش

بسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم


وَقُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا


همکاران عزیز باسلام 
حالا، به آغازِ پايانِ راهي رسيده ايم كه نزديك به چهار سال پيش، قدم در آن گذاشتيم. مسيري دشوار، پر پيچ و خم و گاه دلهره آور. كه اگر نبود ايمان عميق مان به خدا، در كنار هم بودن مان و تلاش خستگي ناپذيرمان براي حل مشكلات، شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، امروز در اين جايگاه سرافراز نایستاده بود. 


همكاران عزيزم؛ فروتنانه و خالصانه، از شما تشكر مي كنم. سپاسگزارم كه سختي ها را تاب آورديد و با  كار تيمي منسجم، اهداف ترسيمي براي شركت را محقق كرديد. همچنين نقشي تاريخي و مهم در گذر كشور از پرتگاه تحريم هاي ظالمانه ايفا نموديد. اگر امروز نمي توانيم همه رشادت هاي شما را بر زبان بياوريم، فرداها اما، درباره اش سخن خواهند گفت. دعا مي كنم خداوند به همه شما و عزيزانتان خير مستدام و سلامتي مدام عطا فرمايد. 


ما به توسعه، پیشرفت و آبادانی ايران عزيزمان متعهد بوديم و در عهدمان با خدا براي ارائه هر آنچه از خِرد و توان در وجودمان بود صادق و پايدار مانديم. در كنار هم بودنمان از "نشدن ها"، "موفقيت" ساخت و تجربه "كار تيمي" را عيان كرد. دستاوردهاي اين چهار سال، متعلق به تك تك شماست. افزايش توليد بنزين كشوز از ۵۲ میلیون لیتر در روز به ۱۱۰ میلیون لیتر در روز، حاصل زحمت همه شماست. اگر بازارهای مهم و تازه اي براي صادرات فرآورده هاي نفتي ايجاد كرديم، اگر سهم صاداتي مان در بازارهاي قديمي را افزايش داديم، آن هم با تحريم هاي گزنده و پر فشار، به پشتوانه تجربه انباشته در كاركنان با تدبير شركت مان بود. امروز شما سرافرازيد كه ابر پروژه های معطل مانده در طول سالیان گذشته را با موفقيت به اتمام رسانديد و كشور را در محصولات استراتژيك فرآورده نفتي خودكفا كرديد. سربلنديد كه در شرايط سخت اقتصادي مردم مان، درآمدهاي ارزي قابل اتكا براي اقتصاد كشور تامين كرديد. 


و آفرين بر شما كه با تكيه بر توان داخلي، در پالایشگاه سازی، ارتقای کیفیت تولیدات، ایجاد نظم و ثبات در عرضه فرآورده هاي نفتي، بالابردن قدرت انتقال و ذخیره سازی، اجرای شاخص های زیست محیطی، مايه افتخار و پيشران كشور شديد. فقط در يك نمونه، شما پالايشگاه عظيم ستاره خليج فارس را به آسمان كشور هديه كرديد تا روشناي شب تحريم ها باشد. 


اينك زمان آن است كه از آرمانخواهي و سخت كوشي پرسنل شركت ملي پالايش  و پخش فرآورده هاي  نفتی ايران، تك تك همکاران و همراهانم در بخش های پالایشی ده گانه کشور ، خطوط لوله و‌ مخابرات و پخش فراورده های نفتی ، ملی و مهندسی و ساختمان و متخصصان و مدیران ستادی که بار مشكلات را متعهدانه و دلسوزانه به دوش کشیدند، صميمانه قدرداني كنم. از حسن اعتماد جناب آقای مهندس زنگنه، براي سپردن مسووليت به اینجانب و راهبری های مدبرانه شان نيز تشكر مي كنم. 


همکاران و همراهان با وفا و تلاشگرم؛ در پايان مسووليت ام از همگي شما حلالیت مي خواهم و امیدوارم کاستی ها و آزردگی هاي احتمالي را ببخشاييد. دوست تان دارم و خاطره خوب همكاري و همراهي با شما را تا پايان عمر در قلبم نگه خواهم داشت. خدا حافظ تان باشد. 


وَلِلَّهِ عَاقِبَةُ الْأُمُورِ


علیرضا صادق آبادی 


٠٩:٣٢ - يکشنبه ٢١ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٠١٦    /    تعداد نمایش : ٢٩١