چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 4 مرداد

علی اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی، از بهره برداری یکصد و سی و پنجمین جایگاه عرضه سوخت در این منطقه خبر داد و گفت: باتوجه به  به لزوم ایجاد تناسب تعداد خودرو با جایگاه‌های سوخت و نقش آن در امر سوخت‌رسانی، این منطقه برنامه لازم برای ایجاد جایگاهای جدید تدوین کرده تا با کاهش ترافیک در جایگاه‌ها خصوصا در کلان‌شهر مشهد مقدس زمینه را برای رفاه مردم فراهم آورد.

//////////////////////////

محمد صادقی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: در راستای سوخت‌رسانی مطلوب به شهروندان، جایگاه اختصاصی مرداویج در کیلومتر پنج جاده سبزوار به شهر روداب به بهره‌برداری رسید.

به گفته وی این جایگاه در زمینی به مساحت دو هزار و 500 متر مربع با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و با هزینه‌ای بالغ بر 50 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

//////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان از افزایش ۲۱ درصدی مصرف بنزین در سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در سطح استان خبر داد و گفت: لغو محدودیت سفرهای درون‌شهری و برون شهری در ایام نوروز سال‌جاری، دلیل اصلی افزایش مصرف بنزین در بازه زمانی یاد شده بوده است.

 


١٣:٠٠ - دوشنبه ٤ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٩٠٣    /    تعداد نمایش : ١٨٤