چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

پروژه تعویض خط لوله مارون از برنامه تعريف شده پيشي گرفت

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در خصوص روند پيشرفت پروژه تعویض خط لوله انتقال نفت خام مارون به اصفهان گفت: اجرای این پروژه با تلاش هاي صورت گرفته از سرعت خوبی برخوردار بوده و از برنامه زمان بندی شده پيش گرفته است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، قاسم عرب یارمحمدی در بازديد از مراحل اجرای پروژه تعویض 4 کیلومتر خط لوله 30 اینچ انتقال نفت خام در محدوده دره گندمکار استان چهارمحال و بختیاری گفت: دراجراي اين پروژه سعی شده تمام استانداردهای لازم در خصوص لوله گذاری رعایت شود تا انشاالله بدون حادثه این خط لوله که اهمیت بالایی در انتقال نفت خام کشور دارد در موعد مقرر به  بهره برداری برسد.

عرب یارمحمدی ضمن قدرداني از نيروهاي مستقر در منطقه عملياتي تأکید کرد: با توجه به سرعت عمل کار امید مي رود پيش از شروع فصل بارندگی این عملیات به اتمام برسد و با اتصال آن به خط لوله موجود از دغدغه‌ مردم این منطقه کاسته شود.

عرب یارمحمدی استفاده از تجهیزات و نیروی انسانی داخلی شرکت را از ویژگی های اجرای این پروژه دانست و گفت: در تمام بخش های این پروژه از توانمندی نیروی انسانی و تجهیزات موجود در شرکت استفاده شده است.

گفتنی است؛ نقشه اجرای پروژه توسط مدیریت مهندسی و طرح های شرکت طراحی و توسط بخش های مختلف منطقه اصفهان به موازات خط لوله قدیم با در نظر گرفتن تمامی جوانب و ملاحظات فنی و  ایمنی در حال اجرا است.

 

 


٠٨:٢٤ - دوشنبه ٢٨ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٢