چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 12 تير

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: طی سه ماهه نخست سال‌جاری، 59 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در سطح استان مصرف شده است.

به گفته وي به لحاظ مصرف این مقدار سی‌ان‌جی در استان طی سه ماهه نخست سال‌جاری، کاهش مصرف بنزین با جایگزینی 38.6 درصد سی‌ان‌جی همراه بوده است.

//////////////////////////////////////////

ابراهیم پوریزدانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: اقدامات لازم به منظور جذب سرمایه‌گذار برای احداث جایگاه‌های سی‌ان‌جی انجام شده و با اختصاص تجهیزات رایگان، احداث و راه‌اندازی هشت جایگاه عرضه سی‌ان‌جی تا پایان سال جاری در دستور کار قرار دارد.

به گفته وی، فرآیند ساخت جایگاه‌های عرضه گازطبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) در منطقه در حال پیگیری است و به ‌زودی شاهد افزایش تعداد این جایگاه‌ها در زاهدان و دیگر شهرهای استان خواهیم بود.

////////////////////////////////////////////

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: از آغاز اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تا کنون، یک هزار و 357 خودرو در این طرح در سطح منطقه ثبت‌نام کرده‌اند.

به گفته وي از این تعداد خودرو ثبت‌نام شده، هزار و 139 دستگاه خودرو روند تبدیل را به طور کامل طی کرده‌اند و از خدمات سوخت‌رسانی گاز طبیعی نیز برخوردار شده‌اند.

//////////////////////////////////////////

علی روح اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از رشد 38.7 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در اردیبهشت ماه سال‌جاری خبر داد و گفت: روزانه به طور میانگین یک میلیون و 800 هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در استان توزیع می‌شود.

//////////////////////////////////////////////

ساسان تیموری؛ معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان گفت: مصرف سوخت گاز طبیعی خودروها یا سی ان جی در این استان در سه ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته است.

 

 


١٢:٤٥ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٥٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٠