چاپ        ارسال به دوست

مدیر طرح سی.ان.جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی

13 هزار و ۶۹۰ خودرو در نوبت دوگانه سوز شدن قرار دارند

مدیر طرح سی.ان.جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به اينكه 13 هزار و ۶۹۰ خودرو در نوبت تبدیل قرار دارند، گفت: مسافربرهای اینترنتی که پیامک گازسوز کردن خودرو را دریافت کرده‌اند، تنها ۲۰ تا ۲۵ درصد از هزینه که حدود ۲ میلیون تومان می‌شود را می‌پردازند.

 به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي به نقل از ايرنا، «محمد حسین باقری» با اشاره به اینکه تاکنون ۱۴۴ هزار و ۶۰۰ خودرو که در سامانه ثبت نام کرده‌اند، مشمول تبدیل شناخته شده‌اند، ادامه داد: 13 هزار و ۶۹۰ خودرو نیز در نوبت تبدیل قرار دارند و ۱۶ هزار و ۲۹۰ خودرو نیز در مرحله نوبت‌گیری هستند.

باقری با بیان اینکه این تعداد مربوط به خودروهای عمومی و مسافربرهای اینترنتی است، تاکید کرد: ۳۳ هزار مسافربر شخصی، مورد تایید ناجا قرار گرفته اند و می توانند برای ثبت نام به سامانه https://gcr.niopdc.ir مراجعه كنند تا در نوبت تبدیل قرار گیرند.

به گفته باقری مسافربرهای اینترنتی، برای دوگانه سوز کردن خودرو خود، حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد از هزینه تبدیل را پرداخت می کنند که معادل ۲ میلیون تومان است.

وی ادامه داد: اکنون ۱۱ هزار و ۵۳۰ خودرو مسافربر اینترنتی در انتظار پرداخت آورده مالک، برای دوگانه سوز کردن خودرو هستند.

باقری در پايان تاکید کرد: ۳ هزار و ۲۱۷ خودرو نیز در نوبت تبدیل بوده و ۷ هزار ۴۰۰ مسافربر اینترنتی در این طرح گازسوز شده‌اند.

 

 


١٠:٣٧ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٥٤    /    تعداد نمایش : ٢٢٣