چاپ        ارسال به دوست

درنشستي با حضور معاون وزير نفت در امورپالايش و پخش

مشكلات و موانع پروژه خط لوله گوره -جاسك بررسي شد

به منظور رفع مشكلات و موانع پروژه خط لوله 42 اينج نفت خام گوره-جاسك نشستي با حضور معاون وزير در امور پالايش و پخش برگزار شد. 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران منطقه خلیج فارس؛ مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس، از بازديد معاون وزیر نفت درامور پالايش و پخش از مرکز انتقال نفت شماره دو خط۴۲اینچ نفت خام گوره _جاسک خبر داد.

حمید رضا کیهان پور دراين خصوص گفت: با توجه به اینکه مسیر خط گوره - جاسک به تازگی به منطقه خلیج فارس واگذار شده است، این بازدید با هدف بررسی وضعیت این خط و رفع مشکلات احتمالی صورت گرفت.

کیهان پور همچنين از برگزاري نشست مشترکی با شرکت ها و گروه های کاری فعال در پروژه خط لوله 42اینچ نفت خام گوره جاسک با حضور عليرضا صادق آبادي؛مدیرعامل شرکت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي خبر داد و گفت: اين جلسه با هدف رفع مشکلات و موانع جهت اجرای سریع‌تر پروژه با شرکت ها و گروه های کاری فعال در پروژه خط لوله 42اینچ نفت خام گوره جاسک برگزار شد.

گفتني است، در این بازدید، مدیرعامل شرکت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي، مدیر عامل خطوط لوله و مخابرات نفت، مدیر منطقه خلیج فارس و جمعی از مسئولان ديگر حضور داشتند.

 

 

 


٠٨:٥٦ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٦