چاپ        ارسال به دوست

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان خبر داد

افزایش 25 درصدی واریزی به خزانه دولت ازمحل فروش جایگاه مرزی سیرانبند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از افزایش 25 درصدی واریزی به خزانه دولت ازمحل فروش جایگاه مرزی سیرانبند بانه در سال 99 خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان، عبدالله گیتی منش در حاشیه بازدید از بازارچه مرزی سیرانبند بانه گفت: در سال99 ازمحل فروش این جایگاه مرزی بیش از 143 میلیاردریال به خزانه دولت واریز شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 25 درصدی همراه بوده است.

گیتی منش به تصویب منطقه آزاد تجاری و صنعتی بانه، مریوان و اهمیت این موضوع برای استان از لحاظ شرایط اقتصادی، رونق تولید و اشتغال، پیشرفت و جذب سرمایه‌گذاران اشاره کرد وگفت: این شرکت جهت تامین و توزیع فرآورده های نفتی مورد نیاز وسایل نقلیه متردد در بازارچه مرزی سیرانبند آمادگی دارد.

وی همچنین با اشاره به افزایش تردد کامیون های ترانشیپی عراقی و رونق کسب و کار در این بازارچه و ضرورت آماده کردن زیرساخت های لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به رانندگان، اظهار کرد: استقرار دو باب جایگاه سیارعرضه نفتگاز در بازارچه جهت تحویل سوخت به کامیون های عراقی ورودی به بازارچه، اجرای طرح الکترونیکی پایش وکنترل موجودی باک کامیون ها، کاهش مدت زمان کنترل باک کامیون های ترانشیپی با استفاده از ابزارهای دیجیتال و بهره مندی از سامانه فروش مرزی، ساماندهی نیروهای کنترلی متصدی کنترل باک کامیون های ترانشیپی از جمله اقدامات انجام گرفته جهت تسهیل و توسعه صادرات در بازارچه مرزی سیرانبند بانه می‌باشد.

گیتی منش در پایان بر اهمیت نحوه کنترل و بررسی کامیون های ترانشیپی متردد در بازارچه مرزی با رعایت مجموعه مقررات شرکت وتکریم رانندگان تاکید کرد: جلوگیری ازعرضه خارج از شبکه و صیانت از فرآورده های نفتی به عنوان سرمایه ملی، همکاری و تعامل با دیگر سازمان های متولی در بازارچه و... از وظایف مهم کارکنان این جایگاه محسوب می شود.

 

 


٠٨:٥٣ - جمعه ١١ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٥٢    /    تعداد نمایش : ٢١٩