چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 8 تيرماه

سیدکاظم اسد، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار با حضور در کشتی نفتکش "پتونیا" به پهلودهی بیش از 40 فروند کشتی حامل سوخت در منطقه چابهار طی سال گذشته اشاره كرد و گفت: تامین و ارسال حدود 124 میلیون لیتر بنزین و نفتگاز در سال گذشته جهت تامین مصرف منطقه زاهدان در کنار تامین مصرف جنوب استان سیستان و بلوچستان تنها یکی از مزیت‌های انبارش فرآورده‌های ارسالی از طریق نفتکش است.

////////////////////////////

علی‌اکبر عربعامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود گفت: در سه ماهه نخست سال‌جاری بیش از دو هزار و 600 بازدید کنترل کمی و کیفی از 78 باب مجاری عرضه سوخت و مصرف‌کنندگان عمده و جزء در سطح استان سمنان به ثبت رسیده است.

////////////////////////////

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: سهمیه 400 لیتری نفت سفید 95 هزار خانوار شهری و روستایی منطقه ارومیه در آستانه فصل تابستان در کارت بانکی سرپرست خانوارهای واجد شرایط واریز شد.

وي همچنين گفت: به‌منظور دستیابی به آسمان پاک، روزانه بطور میانگین ۷۸۰ هزار متر مکعب CNG در ارومیه و شهرهای شمالی استان آذربایجان غربی سوخت پاک مصرف می شود.

///////////////////////////

سبحان رجب‌پور؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: در اولین جلسه کارگروه انرژی و مدیریت سبز منطقه ساری در سال‌جاری بر لزوم فرهنگ‌سازی و استفاده از منابع تاکید شد.

به گفته وي مدیریت سبز در واقع به کارگیری موثر و کارآمد تمامی منابع مادی و انسانی برای هدایت و نیل به اهداف زیست‌محیطی با سازماندهی و برنامه‌ریزی است.

 

 

 


١٣:٠٠ - سه شنبه ٨ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٦