چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ سوم خرداد

حمید حبیبی؛ مدير شرکت ملي پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: سال 99 بالغ بر 500 میلیون لیتر نفت‌گاز یورو 4 در استان توزیع و مصرف شده که این میزان نسبت به سال 98 با رشد 165 درصدی همراه بوده است.

به گفته وي سوخت عرضه شده در جایگاه‌های استان از لحاظ کمی و کیفی به صورت مداوم کنترل می‌شود.

////////////////////////////////

نعمت‌الله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان(اهواز) گفت: بنزین یورو چهار اهواز توسط تانکر‌های سوخت از پالایشگاه شازند اراک تامین می‌شود و تاکنون خللی در توزیع بنزین یورو چهار در این کلانشهر ایجاد نشده است.

به گفته وي حدود یک هزار و 500 خودرو در این منطقه رایگان گاز سوز شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

/////////////////////////////////

سیدباقر نورالدینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: با توجه به استقبال مردم استان از سوخت پاک و ارزان سی‌ان‌جی از مهر سال 99 تا پايان فروردين ماه،  بیش از 710 بازدید از جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی انجام پذیرفت که در این بازديدها 283 نازل دیسپنسر با حضور شرکت‌های مجاز کالیبره، مورد بررسی میدانی قرار گرفت.

//////////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: به منظور کنترل و نظارت بیشتر بر خودروهای عراقی، ارتقاء دستگاه‌های دیب‌گیری سوخت در مرز پرویزخان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 به گفته وي روزانه بیش از یک هزار دستگاه کامیون از مرز بین‌المللی یاد شده، کالاهای صادراتی کشورمان را به عراق حمل می‌کنند که همین امر مستلزم ساماندهی فروش سوخت است.

 

 


١٢:٣٦ - دوشنبه ٣ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٣١