چاپ        ارسال به دوست

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی

جايگاه ها در زمان قطعي برق موظف به استفاده از دیزل ژنراتور هستند

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: باتوجه به اينكه عمده جایگاه های سوخت مجهز به دستگاه های دیزل ژنراتور هستند در مواقعی که قطعی برق اتفاق می‌افتد موظف به تامين برق مورد نياز  از طریق دیزل ژنراتورها مي باشند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، فاطمه کاهی با بیان اینکه از این بابت همکاری‌های لازم از جانب شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي انجام مي شود، قطعا در این رابطه نیز اطلاع رسانی عمومی از طریق رسانه ها باید از جانب شرکت توانیر صورت پذیرد تا هموطنان زمان قطعی برق برای سوختگیری CNG مراجعه نکنند، افزود: بنابراين توصیه می شود که هموطنان در زمان مناسب جهت سوختگیری به جایگاه ها مراجعه کنند.

وی با بيان اينكه به جایگاه‌های عرضه سوخت مایع یعنی پمپ‌ بنزین‌ها و جایگاه‌های عرضه نفت گاز الزامات و دستورالعمل‌هایی ابلاغ شده است که بر اساس آن موظف به تجهیز جایگاه به دیزل ژنراتورها هستند، به ايسنا گفت: اما احیانا ممکن است چون تجهیزات مکانیکی هستند در برخی جایگاه ها دیزل ژنراتوری در سرویس نباشد که این مورد می بایست توسط مالک و مسئولین جایگاه مدیریت و برطرف شود ولی اکثریت به اتفاق جایگاه‌های عرضه سوخت مایع دیزل ژنراتور دارند.

به گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی قطعی برق بیشتر مشمول جایگاه‌های سی ان جی می‌شود و با توجه به این‌که دیزل ژنراتورها نمی‌توانند برق مصرفی کمپرسورهای جایگاه‌های سی ان جی را تامین کنند با هماهنگی که با شرکت توانیر صورت گرفته در ساعات پیک و در زمانی محدود برق جایگاه های سی ان جی قطع خواهد شد.

 

ارسال اطلاعات سهميه تاكسي هاي اينترنتي با تاخير روبرو است

همچنين سخنگوي شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي در گفتگوي ديگري از علت تاخير در دريافت سهميه بنزين خرداد رانندگان اسنپ و تپ سي خبر داده است.

كاهي دراين خصوص به تجارت نيوز گفت: اول هر ماه، سهمیه رانندگان واریز می‌شود و بخشی از سهمیه این رانندگان اعتباری است و با استفاده از اطلاعاتی است که از وزارت‌خانه‌های مربوطه دریافت مي شود، بنابراين تا این اطلاعات به دست ما و همکاران‌مان برسد، کمی طول می‌کشد و این اطلاعات معمولا روزهای اول به دست ما نمی‌رسد.

به گفته وي این سهمیه، سهمیه عملکردی است و برای همین فرآیند ورودش به بخش ما کمی طول می‌کشد و بر اساس عملکرد این رانندگان، میزان اعتباری که از سمت وزارت‌خانه به ما اعلام می‌شود را به رانندگان اختصاص می‌دهیم.

 

 

 

 

 

 


١٢:٠٨ - دوشنبه ٣ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧٥٦    /    تعداد نمایش : ٢٦٥