چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ اول خرداد

مسعود نیک‌تاج؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: بیش از سه هزار کارت هوشمند سوخت شهروندانی که رمز کارت خود را فراموش کرده‌اند در منطقه بوشهر بازیابی شد.

به گفته وی در سال گذشته رمز سه هزار و 270 کارت هوشمند سوخت بازیابی شد که بیشترین تعداد مربوط به ناحیه مرکزی با هزار و 399 کارت و کمترین آن مربوط به ناحیه خارک با 23 کارت است.

////////////////////////////////

علی اکبر عربعامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود گفت: سال گذشته نزدیک به سه هزار کارت هوشمند سوخت در سطح استان سمنان رمزگشایی شده است.

/////////////////////////////////

سیدباقر نورالدینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان گفت: تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری بین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان و دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته منعقد شد.

به گفته وی این تفاهم‌نامه در راستای تقویت و توسعه همکاری‌های فی‌مابین با هدف دسترسی و به کارگیری دانش فنی و فناوری روز در اجرای طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای، کاربردی، مشاوره‌ای و آموزشی به منظور دستیابی به دانش و فناوری‌های مورد نیاز شرکت منعقد شده است.

////////////////////////

کورش بالادست؛ مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان با اشاره به اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی از 24 خرداد پارسال، گفت: از زمان آغاز اجرای این طرح تاکنون 4 هزار و 300 دستگاه خودرو در گیلان رایگان گازسوز شدند.

/////////////////////////////////

قلندرزاده؛ سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز گفت: در جلسه‌ای با حضور کارشناسان طرف قراداد بانک ملت، پرداخت بهای سوخت صرفا با پوزهای ایمن و ثابت مستقر در جایگاه‌ها مورد تاکید قرار گرفت.

به گفته وی در این جلسه روسای واحدهای منطقه نیز حضور داشتند که ممنوعیت استفاده از دستگاه‌های پوز سیار بر روی سکوها به دلیل نا ایمن بودن آن‎ها، تغییر سقف برداشت و بالا بردن ایمنی دستگاه‌های پرداخت ثابت (pay station) نصب شده در جایگاه‌ها بخشی از تصمیم‌ها و پیشنهادهای ارائه شده در این جلسه بود.

 

 

 

 


١٢:٤٣ - شنبه ١ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧٥٢    /    تعداد نمایش : ٢١٢