چاپ        ارسال به دوست

مدیر شرکت ملی پخش منطقه ساری:

توزیع حدود یک میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در مناطق سیل زده

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت: همکاران این شرکت با توزیع حدود یک میلیون لیتر فرآورده های نفتی، سوخت مورد نیاز سیل زدگان را تامین و توزیع کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرورده های نفتی، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری، سبحان رجب پور در بازدید از مناطق سیل زده، بیان کرد: با گذشت بیش از ۲۰ روز از وقوع سیل در برخی از روستاها در سطح مازندران، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در آمادگی کامل بوده و عملیات توزیع فرآورده های نفتی در سطح مناطق سیل زده ادامه دارد .

وی با اشاره به اینکه تا کنون حدود یک میلیون لیتر انواع فرآورده بین سیل زدگان مازندران توزیع شده است، تصریح کرد: از مورخ ۲۷ اسفند ۹۷ لغایت ۱۶ فروردین ۹۸ حدود ۵۰۰ هزار لیتر نفتگاز بین ماشین آلات امدادرسان اعم از تراکتور ، لودر و گریدل و دیگر مصرف کنندگانی که در حادثه سیل نیاز به سوخت داشته اند توزیع شد .

سبحان رجب پور اظهار کرد: با توجه به سطح آسیب زدگی، بیشترین تمرکز برای سوخت رسانی جایگزین در روستاهای شهرستانهای ساری، قائمشهر و سوادکوه است .

رجب پور اذعان کرد: در همین مدت حدود ۳۵۰ هزار لیتر نفت سفید بین کشاورزان سیل زده به منظور تخلیه سیلاب از زمین های کشاورزی توزیع شد که تا کنون نیز ادامه دارد .

مدیر منطقه ساری ادامه داد: با توجه به تخریب تعدادی از خانه های مسکونی و نبود امکانات پخت و پز برای سیل زدگان حدود ۴۷۰ تن گاز مایع در بین آنها توزیع شد .

رجب پور از آمادگی کامل نسبت به سوخت رسانی به سیل زدگان گفت و تاکید کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با مسئولین ذیربط استانی و شهرستان‌ها در صورت نیاز، سوخت مورد تقاضا در سطح شهرها و روستاهای سیل زده توزیع خواهد شد و مشکلی در تامین سوخت نداریم .

رجب پور با اعلام شماره ۰۱۱۳۳۲۷۰۱۳۸ کشیک ستاد این شرکت برای پیگیری مشکلات سوخت رسانی سیل زدگان، افزود: از ۲۷ اسفند لغایت ۱۶ فروردین ۹۸ حدود ۱۲۵۰ لیتر JP۴ و ۵۵۰۰ لیتر ATK برای بالگردها و هواپیماهای امدادگر توزیع شد.

 

 


٠٩:٠٨ - سه شنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١١٥٨٨    /    تعداد نمایش : ٢٩٠