چاپ        ارسال به دوست

شرکت ملی پخش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛

بخشی از مطالبات پرونده تخلف مالی ناحیه بوشهر وصول شد

 

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، طی اطلاعیه ای اعلام کرد: بخشی از مطالبات پرونده تخلف مالی این شرکت در ناحیه بوشهر وصول شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در متن این اطلاعیه آمده است: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و با هماهنگی‌های انجام شده با نهاد محترم قضایی، مبلغ 12 میلیارد ریال (معادل یک میلیارد و 200 میلیون تومان) از تخلف مالی صورت گرفته در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه بوشهر وصول و به صندوق دادگستری واریز شد.

پیگیری برای وصول مطالبات باقی‌مانده و نیز رسیدگی به جرایم صورت گرفته همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، موضوع تخلف یادشده در حوزه فروش فرآورده‌های نفتی به شناورها و کشتی‌ها در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر شهریور ماه امسال از سوی گروهی از بازرسان و کارشناسان خبره واحدهای نظارتی در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی شناسایی و اقدام‌های لازم حقوقی علیه مباشران و معاونان تخلف یادشده انجام شد و سرانجام متهم اصلی پرونده روز 22 مهرماه با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی در داخل کشور دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

این پرونده تخلف مالی که مبلغ آن پیش از این از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، 52 میلیارد ریال اعلام شده بود، هشت متهم دارد که همگی دستگیر شده‌‌اند و هیچ متهم متواری در این پرونده وجود ندارد.

 

 


١٣:٤١ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١١٣٤٤    /    تعداد نمایش : ٨١٦