صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > معارفه رئيس شوراي فرهنگي و رئيس ستاد اقامه نماز شركت ملي پالايش و پخش


  چاپ        ارسال به دوست

معارفه رئيس شوراي فرهنگي و رئيس ستاد اقامه نماز شركت ملي پالايش و پخش

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش عليرضا صادق آبادي معاون وزير نفت در اين مراسم كه عصر امروز برگزار شد ،گفت: شركت ملي پالايش و پخش به واسطه خدمات مستقيمي كه به مردم براي عرضه كالا و خدمات دارد در تعامل زيادي با مردم قرار دارد. وي افزود: شركت ملي پخش به علت داشتن جايگاه هاي سوخت در اقصي نقاط كشور با مذاهب، فرهنگ ها و اقوام مختلف در ارتباط بوده و ما در اين زمينه  نسبت به همديگر در حوزه هاي فرهنگی مسئول هستيم.

در اين نشست رئيس ستاد اقامه نماز وزارت نفت گفت: با حضور مهندس صادق آبادي و برنامه ريزي خوب ايشان در ستاد اقامه نماز و شوراي فرهنگي شركت ملي پالايش و پخش اميدواريم شاهد حضور نيروهاي خوب  جهت پيگيري برنامه هاي فرهنگي به صورت هماهنگ و مناسب  باشيم و بتوانيم نيروهاي فرهنگي را شناسايي و در جهت پيشبرد اهداف فرهنگي  و اقامه نماز در مجموعه پالايش و پخش كه به عنوان ويترين اصلي وزارت نفت است فعاليت نماييم .

احمد مجيدي افزود : در صنعت نفت نزديك به 1000 نفر روحاني داريم كه مجموعه بزرگي از روحانيون در صنعت هستند كه نياز به هماهنگي و نظارت بر امور آنها هست كه اين روند با روركرد خوبي با حضور آقاي عسگري انجام و پيش خواهد رفت.

در ادامه همچنين  ناصر بابايي به عنوان رئيس شوراي فرهنگي شركت ملي پالايش و پخش و علي عسگري به عنوان رئيس ستاد اقامه نماز شركت ملي پالايش و پخش معرفي شدند.

ناصر بابايي با تاكيد بر انجام وظايف جاري به مسئوليت سنگين امور فرهنگي اشاره كرده و گفت در اين مسوليت تمام تلاش خود را براي به نتيجه رساندن كارهاي شوراي فرهنگي به كار خواهم گرفت.

حجت الاسلام و المسلمين علي عسگري هم به عنوان رئيس جديد اقامه نماز  در باره مسوليت خود در حوزه پالايش و پخش گفت:اصل برنامه ريزي براي آخرت ، هماهنگي و وحدت حول محور ولايت خدا، رسول ص ، امام معصوم ع و ولايت فقيه و اصل بر عدم تقدم بر خدا از اصول اساسي مديريت اسلامي است كه ما آن را  سرلوحه كارهاي خود قرار خواهيم داد زيرا اعتقاد ما اين است که مسئوليت ها و عناوين شغلي گذرا و ناپايدارند  و ما بايد رابطه صادقانه اي بين خود و مردم ايجاد كنيم.

عسگري افزود: در صنعت پالايش و پخش ، فرماندهي جوان با ايده پردازيهاي خوش فكرانه و خاصي كه دارد مي تواند مسير را به گونه اي بيش ببرد كه ايده هاي كارآمد سازي ايجاد بشود.

رئيس ستاد اقامه نماز پالايش و پخش با تاكيد بر در نظر گرفتن شرايط اجتماعي تصريح كرد كرد: مي توان بر فساد غلبه كرد و رضايتمندي مردم از حاكميت مهمترين فلسفه حكومت است كه بايد در اين باره اهتمام جدي ورزيد و ما معتقديم بعد نظارتي از خود افراد آغاز شود و نماز بهترين وسيله براي ايجاد رضايتمندي است كه تاثير مستقيم در ساختن معنوي دارد.


١٧:٢٧ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٩٦٨    /    تعداد نمایش : ١٢٩٤دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11552209
 بازدید امروز : 3927
 کل بازدید : 34426193
 بازدیدکنندگان آنلاين : 15
 زمان بازدید : 0/8281