صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > دومین تمدید فراخوان دوم ارزیابی صلاحیت مناقصه گران دستگاه مرکزی وزارت نفت


  چاپ        ارسال به دوست

دومین تمدید فراخوان دوم ارزیابی صلاحیت مناقصه گران دستگاه مرکزی وزارت نفت

 

در راستای استفاده از توانمندی ها و حمایت حداکثری از سازندگان داخلی، بمنظور ایجاد بانک اطلاعات منابع واحد، تسریع در تامین اقلام و تجهیزات مورد نیاز در فضای رقابتی گسترده از شرکت های سازنده و تامین کننده معتبر داخلی جهت تهیه فهرست بلند دستگاه مرکزی وزارت نفت به اطلاع می رساند:

۱- با توجه به مصوبه شورای معاونان وزارت نفت و لزوم استقرار سامانه تامین کالا در شرکت های اصلی و تابعه و انجام کلیه خریدها در بستر سامانه مذکور و ضرورت قانونی استفاده از فهرست بلند دستگاه مرکزی (AVL) در مناقصات محدود و خریدهای مرتبط به پروژه EPC، برای ایجاد فهرست بلند مذکور،ارزیابی صلاحیت آن دسته از شرکت های سازنده و تامین کننده که با توجه به فراخوان ۲۹/۱۲/۹۵، کالا و محصولات خود را از طریق سامانه ep اعلام نموده اند، در دست اقدام و اسامی شرکت های سازنده و غیرسازنده تأیید صلاحیت شده، پس از اتمام بررسی در لیست بلند منابع یکپارچه دستگاه مرکزی وزارت نفت وارد و از طریق تارنمای ep.mop.ir نیز اطلاع رسانی می شود.

۲- سایر منابع سازنده و غیرسازنده که در فراخوان مورخ ۲۹/۱۲/۹۵ شرکت ننموده اند؛ نیز الزامی است طبق توضیحات زیر نسبت به ورود و تکمیل فرم های پرسشنامه مربوطه اقدام نمایند.ضمناً ارزیابی صلاحیت شرکت های ورودی جدید که پرسشنامه، فرم های محصولات و پروفایل مربوطه را تکمیل و ثبت و صدور نهایی نمایند، بعد از ارزیابی صلاحیت منابعی که قبلاً در سامانه خود اظهاری نموده اند، بعمل خواهد آمد.

۳- مدت اعتبار ارزیابی صلاحیت منابع سازنده و غیرسازنده، طبق بند ج ماده ۳ آئین نامه اجرایی بند « الف » ماده ۲۶ « قانون برگزاری مناقصات» از تاریخ درج در فهرست بلند دستگاه مرکزی، بمدت دو سال خواهد بود.

نام ونشانی دستگاه مرکزی: وزارت نفت، معاونت امور مهندسی، پژوهش و فناوری، اداره کل نظام تامین و تجاری سازی فناوری- تهران- خیابان کریم خان زند- خیابان حافظ - پلاک ۵۲۳ طبقه چهارم. کدپستی: ۱۵۹۸۷۱۴۵۱۳

رشته یا زمینه تخصصی ارزیابی صلاحیت: کلیه رشته های تخصصی مرتبط با قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع بالادستی و پایین دستی (خشکی و دریایی بویژه در پروژه ها) صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش.

تاریخ و مهلت ارزیابی صلاحیت: شروع خود اظهاری از تاریخ درج این آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار و پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات بوده و تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت. دستگاه مرکزی نیز منابعی که مدارک خود اظهاری را تکمیل کرده اند، بر اساس ویرایش اول دستورالعمل ارزیابی صلاحیت و رتبه بندی تامین کنندگان و سازندگان (فهرست بلند دستگاه مرکزی) ابلاغی به شماره ۲۴۵۸۳۷/۹۶ مورخ ۲۸/۰۵/۹۶ از سوی معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت ارزیابی خواهد نمود.

تاریخ اعلام نتایج ارزیابی صلاحیت: نتایج ارزیابی صلاحیت خود اظهاری و تکمیل مدارک، از سوی دستگاه مرکزی وزارت نفت(معاونت امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت -اداره کل نظام تامین و تجاری سازی فناوری)، حداکثر تا پایان شهریورماه سال ۱۳۹۷ در پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات و تارنمای دستگاه مرکزی وزارت نفت به آدرس ep.mop.ir منتشر می شود.

توضیحات:
الف- کلیه سازندگان و فروشندگان داخلی بایستی با دریافت کد عضویت ۵ رقمی ایران کد از تارنمای www.irancode.ir و ثبت نام در تارنمای www.meganaft.ir شرکت فاوا نفت صباکیش و اخذ امضای الکترونیکی (token)، به پرتال سامانه تامین کالای وزارت نفت به نشانی ep.mop.ir مراجعه و نسبت به درج اطلاعات و تکمیل فرم پرسشنامه خود اظهاری اقدام نمایند. ضمناً تلفن مرکزی (call center) با شماره ۶۱۶۲۳۳۰۰-۰۲۱ جهت پاسخگویی به مراجعین محترم در نظر گرفته شده است که در صورت مواجه شدن با هرگونه اشکال در استفاده از برنامه می توانند تماس حاصل فرمایند.

ب- پس از ثبت و صدور نهایی فرم های تکمیل شده، اضافه نمودن هرگونه اطلاعات جدید منوط به اخذ مجوز از دستگاه مرکزی به نشانی بالا خواهد بود و ضروری است شرکت ها در تکمیل فرم های مربوطه که ملاک ارزیابی صلاحیت و رتبه بندی خواهد بود، کمال دقت را مبذول نمایند.

ج- کلیه سازندگان و فروشندگان داخلی می بایستی در تارنمای ep.mop.ir حتماً سربرگ «راهنمای تأمین کنندگان» را ملاحظه نمایند تا در فرآیند خود اظهاری تسریع شود.

د- مستندات، مجوزها، گواهینامه ها و معیارهای ارزیابی صلاحیت منابع و اهمیت وزنی آنها در پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و تارنمای دستگاه مرکزی به نشانی ep.mop.ir قرار دارد.

برای مشاهده معیارهای ارزیابی صلاحیت و رتبه بندی سازندگان داخلی کالا اینجا و معیارهای ارزیابی صلاحیت و رتبه بندی تامین کنندگان داخلی کالا اینجا کلیک کنید.

دبیرخانه شورای هماهنگی منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت

 


٠٩:٠٢ - چهارشنبه ٥ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ١٠٨٣٠    /    تعداد نمایش : ٩٣٣خروج
دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 10518197
 بازدید امروز : 556
 کل بازدید : 31041817
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 0/5000