صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > خط مشی انرژی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تدوین شد


  چاپ        ارسال به دوست

خط مشی انرژی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تدوین شد

 

خط مشی انرژی در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در راستای دستیابی به توسعه پایدار، حفظ منابع طبیعی و محیط‌زیست و افزایش بهره‌وری تدوین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، خط مشی انرژی شرکت با هدف افزایش بهره‌وری و بهبود مستمر عملکرد انرژی توام با ملاحظات زیست محیطی تهيه شده است.

صنعت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی كشور با بیش از یکصد سال فعالیت و تجربه که مسئولیت پالایش، ذخیره‌سازی، انتقال پایدار نفت خام و محصولات، ایجاد ارتباط مطمئن مخابراتی و توزیع فرآورده‌های نفتی در پهنه گسترده ایران عزیز را برعهده دارد، در هماهنگی با قوانین، مقررات و استانداردهای مربوط به اصلاح الگوی مصرف ، خط مشی انرژی را تدوین و ابلاغ کرد.

خط مشی انرژی شرکت بر اساس تعهد و احساس مسئولیت کلیه کارکنان، بهبود فرآیندها، فناوری‌ها و تجهیزات به منظور کاهش مصرف انرژی، توسعه کمی و کیفی محصولات سازگار با محیط زیست با مصرف کمترین حامل‌های انرژی، آگاه‌سازی ، آموزش، ایجاد انگیزه و ارتقاء فرهنگ کارکنان، ممیزی و تحلیل مصارف انرژی بطور ادواری و اجرای پروژه‌های بهبود انرژی در شرکت‌های تابعه و خصوصی شده، ایجاد و توسعه ساختار کمی و کیفی مناسب در خصوص مدیریت انرژی، تخصیص منابع لازم برای انجام طرح‌های بهبود مصرف انرژی، خرید و تهیه مواد، تجهیزات و خدمات پربازده انرژی و طراحی در راستای بهبود عملکرد انرژی تهیه و تدوین شده است.

در متن خط مشی تاکید شده است؛ مدیرعامل و کلیه کارکنان شرکت باید خود را متعهد به رعایت مفاد این خط‌مشی و همچنین نگهداری و بهبود سیستم مدیریت انرژی بدانند.

 

 


٠٨:٥١ - چهارشنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ١٠٦٠٢    /    تعداد نمایش : ١٨٢٨دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11030882
 بازدید امروز : 5306
 کل بازدید : 32520591
 بازدیدکنندگان آنلاين : 15
 زمان بازدید : 0/5469