صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پیام معاون وزیر نفت به مناسبت دهه فجر


  چاپ        ارسال به دوست

پیام معاون وزیر نفت به مناسبت دهه فجر

 

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی طی پیامی، سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

طلوع فجرِانقلاب اسلامی و سی و هشتمین سالگرد پیروزیِ رستاخیز 22 بهمن57 و شادکامی ملت رشید ایران اسلامی را به هموطنان و همکاران ارجمندم در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران تبریک و تهنیت می گویم. هر چند این پیروزیِ خجسته و تاریخ ساز، متعلق به تمامی آحاد ملت ایران است، لیک نقشِ تاریخیِ صنعت نفت و مشارکت در تحقق این رویدادِ بزرگ، تا ابد در حافظۀ تاریخ، ماندگار شده است. حضورِ پُرثمر و رشادتِ بی نظیرِ کارکنان صنعت نفت در اعتصاب تاریخ سازِ خویش که به پشتیبانیِ ارادۀ ملت و فرمانبرداری از رهبرِ کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) شکل گرفت، موجباتِ تسریع در روند انقلاب و پیروزیِ برگشت ناپذیرِ نهضتِ شکوهمندِ مردم ایران را فراهم آورد.

اینک با گذشتِ سی و هشت سال از پیروزی انقلاب و عبور از وقایع و رخدادهایِ گوناگون، صرف نظر از برخی تنگناها، چرخ عظیم صنعت نفت همچنان به دست فرزندان برومند میهنِ اسلامی در گردش است و در مسیر سعادت و رفاه و بالندگیِ ملت شریف ایران، صنعتمردانِ صنعت نفت همچنان سربلند و کوشا، بر سرِ پیمان خویش استوارند و امروز در شرايط پس از برجام، بهره گیریِ مناسب و مدبّرانه از این فرصت ارزشمند، تلاشِ همه سویه و پایمردیِ همگانی را در صیانت از منافع ملی و توسعۀ روز افزون صنعتِ ملیِ نفت، می طلبد. جذب سرمایه و تأمین منابع لازم برای اجرای طرح های کلان توسعه و اَبَر پروژه های زیرساختیِ صنعت نفت، یگانه ضامنِ تحقق اهداف سند چشم انداز توسعه، اجرای اصل44 قانوان اساسی و پیشبردِ سیاست های اقتصاد مقاومتی است که در فرآیند افزایشِ تولید، ارتقاء کیفیِ فرآورده ها، انتقال پایدار و ایمن، توزیع مناسب و امنیتِ سوخت، تبلور می یابد. اینک،چنان که شایستۀ نام بلند ایران و همت مردانۀ ایرانیان است، باید همواره به خاطر داشته باشیم که مهمترین اهداف انقلاب و نظام مقدس اسلامی، توسعه و پیشرفت، و عزت و اقتدار ایران اسلامی، به موازاتِ رفاه و آسایش و بالندگیِ مردم است. وظیفۀ ما نیز تلاشِ شایسته برای سربلندی میهن و خدمت رسانی به هموطنان خویش است. امید که همواره در انجام وظایف خویش موفق و سربلند باشیم. ان شاءالله.

 

عباس کاظمی

معاون وزیرنفت و مدیرعامل

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

 


١٠:٠٣ - شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ١٠٥٩٧    /    تعداد نمایش : ١٧٨٦دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11089697
 بازدید امروز : 2132
 کل بازدید : 32721585
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0/4375