چاپ        ارسال به دوست

بیش از ۶۸ هزار کارت سوخت مهاجر در زاهدان از طرح کدینگ خارج شد

 

با اجرای طرح کدینگ کارت سوخت که از دهم خرداد ماه امسال در سیستان و بلوچستان اجرا شده است، تاکنون بیش از ۶۸ هزار کارت مهاجر در منطقه زاهدان شناسایی و از طرح خارج شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، مدیر منطقه با اعلام این خبر افزود: با شدت گرفتن ورود کارت‌های سوخت مهاجر به استان در سال گذشته و امسال، طرح کدینگ کارت سوخت با هدف پیشگیری از ورود کارت‌های مهاجر در سیستان و بلوچستان اجرا شد.

غلام محمد احمدی با اشاره به موفقیت آمیز بودن اجرای این طرح گفت: با گذشت کمتر از دو ماه از آغاز اجرای طرح کدینگ، تاکنون بیش از ۶۸ هزار کارت سوخت مهاجر در منطقه زاهدان شناسایی و از سوختگیری آنها در جایگاه‌ها جلوگیری شده است.

وی اظهار کرد: کار بررسی و پایش کارت‌های سوخت مهاجر در منطقه ادامه دارد و تاکنون به طور میانگین روزانه بیش از یک هزار کارت مهاجر شناسایی و از طرح خارج شده است.

مدیر منطقه زاهدان الزامی شدن استفاده از کارت سوخت خودرو را که از ۲۲ مردادماه سال جاری در تمامی جایگاه‌های کشور آغاز شده است را گامی موثر در راستای پیشگیری از مهاجرت کارت‌های سوخت به مناطق مرزی و جلوگیری از قاچاق فرآورده‌های نفتی عنوان کرد.

به گزارش رسیده، با اجرای طرح کدینگ در سیستان و بلوچستان فقط خودروهایی که دارای شماره پلاک و یا آدرس استان باشند مجاز به سوختگیری در جایگاه‌های سوخت هستند و سایر خودروها از جمله خودروهای مهمان و خودروهای فاقد کارت در جایگاه‌های ویژه‌ای که به این منظور در نظر گرفته شده است، می توانند سوختگیری کنند.

 

 


١٢:١٤ - شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١١٧٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٨