چاپ        ارسال به دوست

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

مراسم نکوداشت و تجلیل از مقام شهید نواب صفوی برگزار شد

 

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم نکوداشت و تجلیل از مقام شهید نواب صفوی با حضور فرزند این شهید و جمعی از بسیجان وزارت نفت در سالن اجتماعات شرکت ملی پالایش و پخش برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، در این مراسم دکتر عبدخدایی اولین مبارز قبل از انقلاب، دوست و همرزم شهید نواب صفوی به ذکر یاد و خاطره از این شهید پرداخت.

پیدایش جبهه ملی، رهبری سیاسی دکتر مصدق، رهبری آیت ا... کاشانی، کشته شدن هژیر و رزم آرا و سرانجام ملی شدن نفت از دیگر مباحث مطرح توسط این استاد حوزه و دانشگاه بود.

در ادامه این مراسم فاطمه نواب صفوی فرزند شهید نواب صفوی به ذکر خصوصیات شخصیتی پدر و استخدام ایشان در پالایشگاه نفت آبادان پرداخت.

وی با اشاره به اینکه نفت قلب اقتصاد کشور است، گفت: قدردان همه کارکنان صنعت نفت که با وجود مسائل و مشکلات داخلی قلب جامعه را اداره می کنند، هستیم.

وی افزود: با تمام مسائل و مشکلات، سرزمینمان را تاکنون حفظ کرده و به اینجا رسیده ایم و از این به بعد نیزدر مقابل زورگویی های بیگانگان با درایت بیشتری عمل می کنیم.

در پایان مراسم با حضور فلاح فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نفت، سرهنگ عوض دخت معاون سیاسی سازمان بسیج وزارتخانه ها، سردار والی نژاد عضو شورای مرکزی جمعیت فدائیان اسلام، مجیدی مشاور فرهنگی شرکت ملی نفت و شاه میرزایی مدیر عقیدتی مرکز مقاومت بسیج وزارتخانه از فرزند شهید نواب صفوی تجلیل شد.

 

 

 

 


١٢:٠٩ - يکشنبه ٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١١٤٥٩    /    تعداد نمایش : ٥٣٦