صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ″ فراخوان جذب ارزيابان و مصاحبه گران″


  چاپ        ارسال به دوست

″ فراخوان جذب ارزيابان و مصاحبه گران″

 

نوبت اول

″ فراخوان جذب ارزيابان و مصاحبه گران″

 

در فضاي رقابتي عصر حاضر و با توجه به چالش هاي پيش روي شركت ها در افزايش نياز به مديران و كاركنان توانمند و شايسته، سازمان‌ها مي بايست از نظام هاي ارزيابي، انتخاب و توسعه  استفاده موثرتري  به عمل آورند و با بهره‌گيري از شيوه‌هاي نوين در نگهداشت و توسعه قابليت‌هاي كاركنان بتوانند شايستگي‌هاي سرمايه‌هاي انساني مستعد خود را شناسايي و بدين ترتيب از وجود نيروهاي جايگزين شايسته براي مشاغل خود در آينده اطمينان حاصل كنند.

مركز ارزيابي و توسعه مديران به عنوان يكي از اين رويكرد‌هاي جديد، از استقبال خوبي  برخوردار گرديده و اكثر شركتهاي دولتي و خصوصي كشور به دنبال استقرار آن در مجوعه‌هاي خود مي باشند. در همين راستا مركز فوق از بهمن ماه 94 در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي بطور رسمي شروع به كار نموده و در حال حاضر نيز فعال مي‌باشد.

از آنجائيكه انتخاب صحيح ارزيابان امري حياتي در مراكز ارزيابي محسوب مي‌شود و اعتبار و قابليت اطمينان مراكز ارزيابي و توسعه تا حدود زيادي به وجود ارزيابان شايسته و واجد شرايط وابسته است، لذا مديريت منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي در نظر دارد با هدف غني سازي مخزن ارزيابان/ مصاحبه‌گران شركتي و غير شركتي فعلي خود طبق شرايط و مندرجات ذيل از متقاضيان علاقه مند به مشاركت، دعوت به عمل آورد.

از اين رو از علاقه مندان واجد شرايط درخواست مي‌شود تا پايان وقت اداري روز شنبه مورخ 97/9/10 نسبت به تكميل رزومه در لينك مربوطه (درقالب فايل word) و ارسال آن به پست الكترونيكي hrplanning@niordc.ir  اقدام نمايند. ضمنا شماره هاي تلفن 61626917  و 61627074 براي پاسخگويي به سوالات و ابهامات متقاضيان اعلام مي‌گردد.

الف)شرايط متقاضيان

1. ارائه تقاضا با شخصيت حقيقي (داراي بيمه)

2. دارا بودن تحصيلات دانشگاهي بالاتر از كارشناسي ( به ويژه در رشته هاي مرتبط نظير مديريت، روانشناسي، روانسنجي و مهندسي صنايع)

3. دارابودن سوابق و تجربيات اجرايي مرتبط

ب) ويژگيها و مشخصات كار

1.اجراي قرارداد كاري بصورت پروژه‌اي و ساعتي مطابق مقررات شركت صورت مي‌پذيرد.

2. متقاضي موظف است اطلاعات لازم را صرفا طبق رزومه مورد درخواست اين شركت ارائه نمايد.

3. وصول رزومه‌ها توسط  پست الكترونيك hrplanning@niordc.ir  (متعلق به اداره طرح و برنامه‌ريزي ستاد اين شركت واقع در خيابان طالقاني، بعد از تقاطع حافظ، نبش كوچه خوشبختي، ساختمان مركزي سوم پالايش و پخش طبقه چهارم) انجام مي‌گيرد.

دريافت رزومه از متقاضيان هيچ گونه تعهد الزام آوري براي دعوت قطعي به همكاري براي شركت ايجاد نخواهد كرد و مراتب پس از بررسي اسناد و مدارك كليه متقاضيان و انجام مرحله اول غربالگري(پايان آذرماه) و دعوت حضوري به مصاحبه به اطلاع نفرات منتخب وفق مقررات شركت خواهد رسيد.

 

 


٠٩:٣٦ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١١٣٥٧    /    تعداد نمایش : ١٣١٩دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11549275
 بازدید امروز : 668
 کل بازدید : 34413916
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0/4688