صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اعلام نتایج هفتمین دوره المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین شرکت ملی پالایش و پخش در سه رشته ورزشی


  چاپ        ارسال به دوست

اعلام نتایج هفتمین دوره المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین شرکت ملی پالایش و پخش در سه رشته ورزشی

 

نتایج مسابقات هفتمین دوره المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در سه رشته شطرنج، تیراندازی و تنیس روی میز اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش، 350 ورزشکار در شش رشته ورزشی شطرنج، تیراندازی، تنیس روی میز، فوتسال، شنا و دارت با یکدیگر به رقابت پرداختند و تاکنون نفرات برتر سه رشته معرفی شدند.

بر اساس این گزارش این دوره از المپیاد به میزبانی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه فارس از روز چهارشنبه(19 آبان 95) آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد.

در رشته شطرنج که به صورت تیمی برگزار شد، تیم های شرکت های پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند، تهران و پخش فرآورده های نفتی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته انفرادی شطرنج نیز بیژن مصطفایی از شرکت پالایش نفت آبادان، امرالله هارونی و ناصر حسین از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، حسن رجبی هزاوه و روح الله فضایلی از از شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند مقام اول 5 میز را بدست آوردند.

در رشته تفنگ انفرادی داوود زمانی، محمد قنادیان و حمید قصابیان هر سه از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند و در رشته تپانچه انفرادی نیز صمد فصیح از شرکت پالایش نفت آبادان، مجید زمانی از شرکت پالایش نفت اصفهان و سیدمحمد جعفری از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته تیراندازی که به صورت تحت کلاس برگزار شد داوود زمانی از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، محمدرضا رضایی از ستاد پالایش و پخش و صمد ترابی از شرکت ملی پخش به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته تیراندازی تیمی به ترتیب شرکت هاي خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، پالایش نفت آبادان و اصفهان مقام اول تا سومی را از آن خود کردند.

در رشته تنیس روی میز که به صورت تحت کلاس برگزار شد محمد مهدی شکری از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، محمد قائینی و سعید اعظم هر دو از ستاد پالایش و پخش مقام های اول تا سوم را بدست آوردند و در رشته تیمی نیز شرکت ملی پخش، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و شرکت پالایش نفت تبریز به ترتیب مقام های اول تا سومی را کسب کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 


٠٩:١٩ - يکشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ١٠٤٨٤    /    تعداد نمایش : ٣١٨٦دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11035853
 بازدید امروز : 6195
 کل بازدید : 32537052
 بازدیدکنندگان آنلاين : 11
 زمان بازدید : 0/4844